Həftə içi hər gün: 9:00 - 18:00
Daxili Xəstəliklər Jurnalı və Azərbaycan Nefrologiya Dializ&Transplantasiya jurnalı elmi (orijinal) məqalə, icmal, kliniki hallar, qısa məruzələr, klinik protokol və tənqidi bildirişlərin müsabiqəsini elan edir.
Məqalələrinizi 20 yanvar 2025-ci il tarixinədək www.cabinet.ajanc.az portalından qeydiyyatdan keçərək elektron formatda və ya editor@ajanc.az elektron poçt ünvanına göndərə bilərsiniz.
Hər iki jurnalın elan etdiyi müsabiqədə iştirak edən şəxslər arasından ayrı-ayrılıqda 1 qalib seçilib, ən yaxşı elmi məqalə müəllifi olaraq dərnək tərəfindən 500 manat məbləğində mükafatlandırılacaqlar.

Journal of Internal Medicine and Azerbaijan Journal of Nephrology Dialysis and Transplantation
The Journal of Internal Medicine and the Azerbaijan Journal of Nephrological Dialysis and Transplantation announce a competition for scientific (original) articles, reviews, clinical cases, summary reports, clinical protocols and critical notices.
Publish your articles by January 20, 2025 www.cabinet.ajanc.az in electronic format, by registering on the portal or editor@ajanc.az you can send it to the email address.
From among the persons who took part in the competition announced by both journals, 1 winner was selected separately, who will be awarded by the association as the author of the best scientific article in the amount of 500 manats.